حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×

دیپلمات های فرانسه از ایران اخراج شوند

شناسه : 8929 08 آبان 1399 - 10:59 93 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر حوزه علمیه حضرت باقرالعلوم (علیه السلام) سرپل ذهاب، درخواست اخراج دیپلمات های فرانسه از کشور را کرد و ابراز کرد: زمانی که دشمنان قسم خورده اسلام، اقدام به تخریب و هتک حرمت به مقدسات می کنند، وظیفه داریم بدون از دست رفتن وقت، پاسخ دهیم اما هر کس در هر پست و لباس و […]

پ
پ

مدیر حوزه علمیه حضرت باقرالعلوم (علیه السلام) سرپل ذهاب، درخواست اخراج دیپلمات های فرانسه از کشور را کرد و ابراز کرد: زمانی که دشمنان قسم خورده اسلام، اقدام به تخریب و هتک حرمت به مقدسات می کنند، وظیفه داریم بدون از دست رفتن وقت، پاسخ دهیم اما هر کس در هر پست و لباس و مقامی که قرار دارد، از خاطرش نرود که تا ابد، مدیون محمد و اهل بیت ایشان (صل الله علیه و آله) می باشد.

حجه الاسلام والمسلمین مقداد یعقوبی، با بیان اینکه جسارت روزنامه نگار هتاک فرانسوی به نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله)، سریالی است که پایانی برای آن نیست، بیان کرد: اخراج دیپلمات های فرانسه از پایتخت، پاسخ دندان شکنی به اهانت روزنامه نگار هتاک به رسول گرامی اسلام (صل الله علیه و اله) و حمایت رییس جمهور ملحد فرانسه می باشد.

وی اضافه کرد: صبر بر مشکلات اقتصادی و گرانی های افسار گسیخته به علت ضعف مدیریت آری، اما انفعال در مقابل اهانت به رسول گرامی اسلام (صل الله علیه و اله) اصلا قابل تحمل نیست.

این مدیر حوزه اظهار داشت: رییس جمهور فرانسه و عده ای از کشیشان افراطی، بهتر از ما می دانند که چرا باید از اسلام ترس داشته باشند؛ هتک حرمت ها نمایانگر ناراحتی آنها از توسعه اسلام در کشور های اروپایی‌ است.

وی در ادامه گفت: هر کس در هر پست و لباس و مقامی که قرار دارد، از خاطرش نرود که تا ابد، مدیون محمد و اهل بیت ایشان (صل الله علیه و آله) می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.