حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

دولت‌ های اسلامی بدانند، تنها مسیر پیشرفت، حفظ وحدت است نه تکیه بر مستکبرین!

شناسه : 9134 14 آبان 1399 - 11:02 87 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رییس شورای مدرسه علمیه خوزستان با اشاره به اینکه رؤسای دولت‌ های اسلامی در صورتی که قصد دارند مشکلات ‌شان برطرف شود، راه‌حل آن، رجوع به مستکبرین نیست.ابراز کرد: دولت ‌های اسلامی این را بدانند که تنها مسیر برطرف کردن مشکلات، همبستگی کشورهای اسلامی به یکدیگر و حفظ وحدت است. عضو خبرگان رهبری در وبینار […]

پ
پ

رییس شورای مدرسه علمیه خوزستان با اشاره به اینکه رؤسای دولت‌ های اسلامی در صورتی که قصد دارند مشکلات ‌شان برطرف شود، راه‌حل آن، رجوع به مستکبرین نیست.ابراز کرد: دولت ‌های اسلامی این را بدانند که تنها مسیر برطرف کردن مشکلات، همبستگی کشورهای اسلامی به یکدیگر و حفظ وحدت است.

عضو خبرگان رهبری در وبینار «جهان پسا کرونا و سناریو های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جهان اسلام» با تاکید بر لزوم حفظ وحدت در جوامع اسلامی گفت: وحدت یک مسأله کلیدی است و نباید به سمت تفرقه و جدایی برویم؛ درآیات قرآنی و روایات حضرت پیامبر (صلوات الله علیه و آله) فقط انسان‌ ها را به وحدت دعوت کرده‌اند.

آیه ‌الله موسوی جزایری در ادامه افزود: در آیات قرآنی آمده است که در صورت نزاع شما، افتراق بین شما حاصل می شود و محبوبیت شما نابود می شود و انحراف، برای انسان عذاب را به دنبال دارد.

وی تصریح کرد: رؤسای دولت‌ های اسلامی اگر قصد دارند مشکلات ‌شان برطرف گردد، راه‌حل رجوع به مستکبرین نیست. آنها به قدر خودشان گرفتار هستند و امکان دارد حرف بزنند و قولی بدهند اما آن را به عمل نمی رسانند.

آیه الله موسوی جزایری تاکید کرد: دولت‌ های اسلامی بدانند، تنها مسیر پیشرفت، حفظ وحدت است نه تکیه بر مستکبرین!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.