حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

جریمه عدم استفاده از ماسک رانندگان خودرو های عمومی و شخصی یزد، اعلام شد

شناسه : 8766 05 آبان 1399 - 10:29 89 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رئیس پلیس راهور استان یزد، از جریمه راننده هایی که در خودروهای عمومی و شخصی از ماسک استفاده نمی کنند در سطح استان خبر داد. سرهنگ زارع اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد استانی و ستاد مقابله با کرونا با راننده هایی که در معابر عمومی شهری شهر یزد ماسک نمی زنند، مشمول جریمه می […]

پ
پ

رئیس پلیس راهور استان یزد، از جریمه راننده هایی که در خودروهای عمومی و شخصی از ماسک استفاده نمی کنند در سطح استان خبر داد.

سرهنگ زارع اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد استانی و ستاد مقابله با کرونا با راننده هایی که در معابر عمومی شهری شهر یزد ماسک نمی زنند، مشمول جریمه می شوند.

سرهنگ زارع ابراز کرد: بر اساس این مصوبه راننده های وسایل نقلیه عمومی، اگر از ماسک استفاده نکنند، به پرداخت ۱۰۰۰۰۰ تومان و راننده های وسیله های شخصی ۵۰۰۰۰ تومان جریمه می شوند.

وی در ادامه، هدف از این جرایم را قطع زنجیره انسانی کرونا و جلوگیری از انتشار این بیماری دانست و بیان کرد: از اصلی ترین راه ها برای جلوگیری از انتشار این ویروس، استفاده از ماسک است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.