حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×

تبیین حکومت مهدوی و سعادت بشری در برنامه «عطر عاشقی»

شناسه : 8977 10 آبان 1399 - 8:34 76 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

برنامه «عطر عاشقی» شبکه پنج سیما، جمعه ۹ آبان، با موضوع آغاز امامت حجه بن الحسن (عج) راهی به سمت خیر و سعادت بشر، از مسجد مقدس جمکران از شبکه پنج سیما پخش می شود. برنامه «عطر عاشقی» با حضور حجه الاسلام سید حسین مؤمنی، کارشناس مسائل مذهبی به روشنگری و بررسی مبحث آغاز امامت […]

پ
پ

برنامه «عطر عاشقی» شبکه پنج سیما، جمعه ۹ آبان، با موضوع آغاز امامت حجه بن الحسن (عج) راهی به سمت خیر و سعادت بشر، از مسجد مقدس جمکران از شبکه پنج سیما پخش می شود.

برنامه «عطر عاشقی» با حضور حجه الاسلام سید حسین مؤمنی، کارشناس مسائل مذهبی به روشنگری و بررسی مبحث آغاز امامت حضرت حجه بن الحسن (عج) راهی به سمت خیر و سعادت بشر می پردازد و حاج حسن شالبافان نیز با نوای گرم خود، زیارت آل یس را برای حضار قرائت می کند.

حضور شاعران آیینی برای قرائت اشعار مهدوی و… از جمله قسمت های دیگر این برنامه شمرده می شود.

برنامه تولیدی «عطر عاشقی» کاری از گروه معارف شبکه پنج سیما است که غروب جمعه هر هفته به تهیه کنندگی و کارگردانی سید ناصر سجادی و با اجرای سید رضا نواب ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.