حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

برگزاری یوم الله ۱۳ آبان در بوشهر

شناسه : 8893 07 آبان 1399 - 12:29 72 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری تجمع یوم الله ۱۳ آبان و بزرگداشت هفتۀ وحدت با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، در سـراســر استان خبر داد. حجه الاسلام یوسف جمالی در نشستی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به برنامه های هفته وحدت و مبارزه به استکبار جهانی […]

پ
پ

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری تجمع یوم الله ۱۳ آبان و بزرگداشت هفتۀ وحدت با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، در سـراســر استان خبر داد.

حجه الاسلام یوسف جمالی در نشستی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به برنامه های هفته وحدت و مبارزه به استکبار جهانی بیان کرد: وحدت در جامعه اسلامی بایستی محور تمام برنامه ها قرار بگیرد.

حجه الاسلام جمالی ابراز کرد: مراسم همگانی تجمع یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و گرامیداشت هفتۀ وحدت با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و قوانین و مقررات ستاد ملی مبارزه با کرونا، در تمام استان برگزار می گردد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: این مراسم در شهر بوشهر، روز ۱۳ آبان ساعت ۹ صبح در ساحل نیلگون خلیج فارس، میدان شهید رئیسعلی دلواری با سخنرانی دکتر ابرهیم رضایی، نماینده مردم  دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و با حضور همه اقشار و رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: در محکومیت عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس و خیانت به آرمان قدس شریف، رنجیره انسانی روز ۱۳ آبان ماه ساعت ۹ صبح مصادف با مراسم ۱۳ آبان کنار ساحل بوشهر برگزار می شود.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۵۰ برنامه شاخص از ۷ تا ۱۳ آبان ماه در استان بوشهر تاکید کرد: زنگ استکبار ستیزی، غبارروبی گلزار شهدا، نورافشانی و کاروان های سرود خیابانی، جلسهٜ اساتید و فرهیختگان اهل سنت مسابقه طراحی پوستر و نقاشی، کارگاه ها و ورکشاپ های مجازی از دیگر برنامه های این روزها است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.