حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹ 9 جماد ثاني 1442 Friday, 22 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1714×

این هفته نماز جمعه، در ۵۸ شهر استان فارس برگزار نمی گردد

شناسه : 9520 24 آبان 1399 - 5:29 57 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس اظهار داشت: به جهت محافظت از سلامتی مردم عزیز در شهرستان های قرمز و توابع آنها، در ۵۸ شهر از جمله شیراز نماز جمعه این هفته ۲۳ آبان برگزار نمی گردد. حجه الاسلام حسین ملک مکان، با اشاره به شیوع دوباره کرونا و عدم برگزاری نماز جمعه […]

پ
پ

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس اظهار داشت: به جهت محافظت از سلامتی مردم عزیز در شهرستان های قرمز و توابع آنها، در ۵۸ شهر از جمله شیراز نماز جمعه این هفته ۲۳ آبان برگزار نمی گردد.

حجه الاسلام حسین ملک مکان، با اشاره به شیوع دوباره کرونا و عدم برگزاری نماز جمعه در شهر های با وضعیت قرمز ابراز کرد: جمعه این هفته، ۲۳ آبان، نماز جمعه تنها در ۱۸ شهر استان (۸ شهرستان) برگزار می گردد.

حجه الاسلام ملک ملکان افزود: با استناد به نامه های دانشگاه های علوم پزشکی استان و نامه کتبی ستاد استانی مبارزه با کرونا، ۳۵ شهرستان در استان فارس در وضعیت قرمز کرونایی واقع شده اند.

وی تاکید کرد: به جهت محافظت از سلامتی مردم عزیز در شهرستان های قرمز و توابع آنها، در ۵۸ شهر از جمله شیراز نماز جمعه این هفته ۲۳ آبان برگزار نمی گردد.

وی در پایان گفت: باقی شهرستان هایی که در وضعیت زرد واقع شده اند، یعنی شهرستان های زرین دشت، بختگان، رستم، سرچهان، مهر، لامرد، لارستان، خنج و توابع این شهرستانها جمعا ۱۸ شهر با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی، نمازجمعه برگزار می گردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.