حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

اینفوگرافی منظومه فرمایشات مقام معظم رهبری درباره وحدت انتشار یافت

شناسه : 8941 08 آبان 1399 - 16:29 100 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مجمع فعالان فرق ادیان اقوام و مذاهب (مفام) به مناسبت فرارسیدن ایام وحدت، اینفوگرافی منظومه صحبت های امام خامنه ای (دام عزه العالی) را در موضوع وحدت منتشر کرد. حجه الاسلام و المسلمین علی گودرزی، دبیر مجمع مفام اظهار داشت: این اینفوگرافی شامل سرفصل هایی مانند اهمیت وحدت، تعریف وحدت، موانع وحدت، مراتب وحدت، ثمرات […]

پ
پ

مجمع فعالان فرق ادیان اقوام و مذاهب (مفام) به مناسبت فرارسیدن ایام وحدت، اینفوگرافی منظومه صحبت های امام خامنه ای (دام عزه العالی) را در موضوع وحدت منتشر کرد.

حجه الاسلام و المسلمین علی گودرزی، دبیر مجمع مفام اظهار داشت: این اینفوگرافی شامل سرفصل هایی مانند اهمیت وحدت، تعریف وحدت، موانع وحدت، مراتب وحدت، ثمرات وحدت، عوامل تفرقه ساز، آثار تفرقه و راهکارهای وحدت از نگاه امام خامنه ای (دام عزه العالی) می باشد.

حجه الاسلام گودرزی گفت: چاپ و انتشار این اینفوگرافی با نام و لوگوی مجموعه های دیگر ممنوعیتی ندارد.

وی با اشاره به چاپ کتابچه آیین اتحاد در آن مجمع تصریح کرد: به زودی فایل کتابچه جهت بهره مندی عموم طلاب و فضلا در اختیار خبرگزاری های حوزوی قرار می گیرد.

آیین اتحاد، به مجموعه ای کاربردی از سخنان و سخنرانی های رهبر انقلاب در باب وحدت اسلامی می پردازد.

شایان ذکر است مجمع فعالان فرق، ادیان، اقوام و مذاهب (مفام) متشکل از اساتید و فعالان طراز اول کشور، مجموعه ها و مؤسسات فعال در حوزه های مرتبط با فرق، ادیان، اقوام و مذاهب است که برنامه ریزی های مختلفی برای استفاده از ظرفیت اقوام ایرانی و مذاهب اسلامی، نگاه تقریب و همبستگی دارد و در مقابلِ اندیشه های انحرافی اقدام به برنامه ریزی و پاسخگویی و اجرای برنامه های علمی  فرهنگی در سطح ملی و بین المللی می نماید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.