حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹ 16 ذو الحجة 1441 Wednesday, 5 August , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 813×
با اعلام وزارت بهدشت

اماکن مذهبی در ۳۰۰ منطقه سفید کشور باز می شود

شناسه : 4264 07 اردیبهشت 1399 - 17:19 182 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

به گزارش شیعه نیوز، کیانوش جهانپور “سخنگوی محترم وزارت بهداشت”، با عنوان ۳۰۰ نقطه سفید در مورد کرونا در کشور، اظهار داشتند که در این نقاط بی خطر نماز جماعت و نماز جمعه برگزار خواهد شد. کیانوش جهانپور با اشاره به اینکه در حدود دو ماه گذشته اکثر موارد بهداشتی توسط مردم مراعات شده، عنوان […]

پ
پ

به گزارش شیعه نیوز، کیانوش جهانپور “سخنگوی محترم وزارت بهداشت”، با عنوان ۳۰۰ نقطه سفید در مورد کرونا در کشور، اظهار داشتند که در این نقاط بی خطر نماز جماعت و نماز جمعه برگزار خواهد شد.

کیانوش جهانپور با اشاره به اینکه در حدود دو ماه گذشته اکثر موارد بهداشتی توسط مردم مراعات شده، عنوان کردند که در صورت سفید اعلام شدن نقاط دیگر، می توانند بعد از اعلام معاونت بهداشتی اماکن مقدس و نماز جماعت و نماز جمعه را برپا کنند.

بنابر گزارش شیعه نیوز، سخنگوی وزارت بهداشت اضافه کرد، این امکان فقط برای نقاطی است که وضعیت سفید داشته باشند و در منطقه هایی که زرد یا قرمز باشند محدودیت هایی اعمال می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.