حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹ 12 ربيع ثاني 1442 Friday, 27 November , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1374×

اعلام آمادگی مجمع نمایندگان فارس از طرح های موقوفات حوزه علمیه

شناسه : 8673 03 آبان 1399 - 10:53 20 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در صورتی که حوزه علمیه ایده هایی داشته باشد که نیاز باشد مجمع نمایندگان فارس در بودجه سالانه و قوانین در برنامه هفتم آن را جای دهد، از آن به خوبی استقبال می کنیم. ابراهیم عزیزی، در نشست کمیته عالی وقف که در حضور آیت […]

پ
پ

رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در صورتی که حوزه علمیه ایده هایی داشته باشد که نیاز باشد مجمع نمایندگان فارس در بودجه سالانه و قوانین در برنامه هفتم آن را جای دهد، از آن به خوبی استقبال می کنیم.

ابراهیم عزیزی، در نشست کمیته عالی وقف که در حضور آیت الله اعرافی، در مجتمع شهید قدوسی صورت گرفت، با اشاره به اینکه استان فارس سابقه طولانی ای در عرصه وقف دارد، ابراز کرد: باید سعی ما بر این باشد که مسأله وقف، به عنوان فرهنگ برجسته ایران اسلامی گسترش پیدا کند.

وی ضمن اشاره به اینکه حقیقتا با زنده کردن و بهره مندی درست از موقوفات، زمینه رشد و شکوفایی اقتصادی ایران فراهم خواهد آمد، افزود: مجلس آماده است تا در بستر قوانین زمینه این مهم را فراهم کند؛ نیز مجمع نمایندگان استان فارس، جهت رشد و شکوفایی این حرکت خوب، آمادگی خود را اعلام می کند.

وی در پایان ابراز کرد: در صورتی که حوزه علمیه ایده هایی داشته باشد که نیاز باشد مجمع نمایندگان فارس در بودجه سالانه و قوانین در برنامه هفتم آن را جای دهد، از آن به خوبی استقبال می کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.