حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹ 12 ربيع ثاني 1442 Friday, 27 November , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1374×

اعزام طلاب جهادی کردستان جهت شرکت در طرح «جهاد برداشت زعفران»

شناسه : 8836 06 آبان 1399 - 11:07 39 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام نادر رنجبر، مدیر حوزه علمیه استان کردستان اظهار داشت: ۴۵ نفر از طلاب کردستان جهت شرکت در طرح «جهاد زعفران» اعلام آمادگی کرده اند و به زودی به استان خراسان اعزام می شوند. حجه الاسلام نادر رنجبر بیان کرد: یکی از خصوصیات با اهمیت طلبه های انقلابی، حاضر شدن جهادی در زمینه های […]

پ
پ

حجه الاسلام نادر رنجبر، مدیر حوزه علمیه استان کردستان اظهار داشت: ۴۵ نفر از طلاب کردستان جهت شرکت در طرح «جهاد زعفران» اعلام آمادگی کرده اند و به زودی به استان خراسان اعزام می شوند.

حجه الاسلام نادر رنجبر بیان کرد: یکی از خصوصیات با اهمیت طلبه های انقلابی، حاضر شدن جهادی در زمینه های ملی است.

وی با اشاره به یاری به کشاورزان با عنوان طرح «جهاد زعفران» در کشور تصریح کرد: در ایم گذشته، توسط استاد پناهیان، موضوع یاری به کشاورزان «جهاد زعفران» مطرح شد که اجرای این طرح می تواند شروع تحولی نوین و بزرگ در گروه های جهادی گردد.

حجه الاسلام و المسلمین رنجبر همچنین گفت: خوشبختانه طلبه های کردستان مثل گذشته با روحیه جهادی که داشته و دارند، جهت شرکت در طرح «جهاد زعفران» آمادگی خود را اعلام کرده اند و ان شاء الله به زودی عازم استان خراسان جهت کمک رساندن به زعفران کاران این خطه خواهند شد.

این استاد حوزه علمیه بیان کرد: طبق آخرین آمار، ۴۵ نفر از طلبه های استان کردستان در این طرح خداپسندانه و مردمی شرکت کرده اند که می شود این حضور را لبیک به خواسته های مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی و جهش تولید عنوان کرد. از طرف دیگر، گروه های جهادی طلاب در سطح کردستان به هم استانی ها خدمت و کمک رسانی خواهند داشت.

مدیر حوزه علمیه استان کردستان ادامه داد: خوشبختانه طلاب و روحانیون استان کردستان در سالهای اخیر روحیه مردمی، انقلابی و جهادی خود را در عرصه های ملی و استانی به اثبات رسانده اند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.