حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

ابوترابی فرد؛ خطیب «پیام جمعه» این هفته تهران

شناسه : 9202 16 آبان 1399 - 8:49 71 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

از آنجائیکه به علت شیوع ویروس کرونا، نماز جمعه ها تعطیل شده اند، هر هفته خطیبان نماز جمعه، خطبه خود را که به عنوان سخنرانی نماز هر هفته جایگزین شده است، از طریق رسانه ملی (شبکه یک سیما و رادیو تهران) و بدون حضور جمعیت نمازگزار به سمع و نظر مخاطبین می ‌رسانند. در روزهای […]

پ
پ

از آنجائیکه به علت شیوع ویروس کرونا، نماز جمعه ها تعطیل شده اند، هر هفته خطیبان نماز جمعه، خطبه خود را که به عنوان سخنرانی نماز هر هفته جایگزین شده است، از طریق رسانه ملی (شبکه یک سیما و رادیو تهران) و بدون حضور جمعیت نمازگزار به سمع و نظر مخاطبین می ‌رسانند.

در روزهای مبارزه با کرونا که جهت محافظت از سلامتی مومنین، نماز جمعه با حضور جمعیت نمازگزار برگزار نمی‌شود، هر هفته خطیبان نماز جمعه خطبه خود را که به عنوان سخنرانی هرهفته جایگزین شده است، از طریق رسانه ملی (شبکه یک سیما و رادیو تهران) و بدون حضور جمعیت نمازگزار به سمع و نظر مردم می ‌رسانند.

بر همین مبنا، حجه الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران، جایگزین خطبه‌ های نماز این هفته را در برنامه «پیام جمعه» که در ساعت ۱۸ از شبکه یک سیما پخش می ‌شود به سمع و نظر مومنین می ‌رساند و داوطلبین می‌توانند از این طریق در جریان مسائل مطروحه قرار بگیرند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.