حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹ 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1440×

آیت الله جنتی اهانت رئیس جمهور فرانسه به نبی مکرم اسلام (ص) را محکوم کرد

شناسه : 8851 06 آبان 1399 - 14:52 27 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رئیس مجلس خبرگان رهبری با ارسال بیانیه ای اهانت رئیس جمهور فرانسه به نبی مکرم اسلام (ص) را محکوم کرد. در پی حمایت دوباره رئیس جمهور فرانسه از کاریکاتورهای اهانت آمیز علیه رسول مکرم اسلام (ص)، آیت الله احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری با ارسال بیانیه ای این عمل شنیع امانوئل مکرون را محکوم […]

پ
پ

رئیس مجلس خبرگان رهبری با ارسال بیانیه ای اهانت رئیس جمهور فرانسه به نبی مکرم اسلام (ص) را محکوم کرد.

در پی حمایت دوباره رئیس جمهور فرانسه از کاریکاتورهای اهانت آمیز علیه رسول مکرم اسلام (ص)، آیت الله احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری با ارسال بیانیه ای این عمل شنیع امانوئل مکرون را محکوم کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جسارت اهانت آمیز ماکرون رئیس جمهور فرانسه به ساحت پاک پیامبر مکرم اسلام(ص) و حمایت مجدد او از کاریکاتورهای موهن علیه حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) به بهانه حمایت از آزادی بیان بار دیگر انزجار و تنفر مسلمانان و تمام آزادگان جهان را برانگیخت.

چگونه است که مدعیان فرهنگ و تمدن غربی و حامیان لیبرال دموکراسی که از حقوق بشر دم می زنند در چنین حوادثی خود را به خواب خرگوشی زده و از کنار حرمت شکنی و اهانت به پیامبری که «رحمه للعالمین» و «منادی اخلاق انسانی» است و نژاد و قوم و قبیله در نزدش اهمیتی ندارد و قریب دو میلیارد انسان در سر تا سر گیتی از ایشان پیروی می کنند و پیروان حقیقی ادیان آسمانی وی را مورد تکریم و احترام می دانند به راحتی می گذرند؟ به راستی این مدعیان یاوه گو از کدام حقوق بشر دم می زنند؟

چگونه است که در این کشور، رسانه‌های گروهی و دستگاه های تبلیغاتی برای اسلام ستیزی و اسلام هراسی، مجاز و بلکه با وقاحت تمام، مورد حمایت هستند، اما اگر فرد یا رسانه ای بخواهد از جنایات رژیم صهیونیستی سخنی بگوید یا انتقادی کند مورد شدیدترین برخوردها قرار می گیرد؟ این چه نوع آزادی بیانی است که اینان مدعی اش هستند؟

مجلس خبرگان رهبری، ضمن محکوم نمودن این اقدام سخیف رئیس‌جمهور فرانسه از سران کشورهای اسلامی، عموم مسلمانان و پیروان راستین ادیان ابراهیمی می خواهد با اعلام انزجار نسبت به حرکت نابخردانه امانوئل ماکرون با اتحاد و انسجام در مقابل این قبیل جسارت ها به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر عظیم الشأن اسلام سکوت نکرده و آرام نگیرند تا دیگر شاهد چنین اعمال وقیحانه ای نباشیم ان شاءالله (و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ).

احمد جنتی
رئیس مجلس خبرگان رهبری

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.