حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹ 18 رجب 1442 Monday, 1 March , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1731×

آزمون حفظ قرآن کریم در مدرسه علمیه آذربایجان شرقی برگزار شد

شناسه : 8685 03 آبان 1399 - 13:01 79 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام محمدی، معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه آذربایجان شرقی گفت: آزمون دوباره حفظ قرآن کریم طلاب در مدیریت حوزه علمیه آذربایجان شرقی برگزار شد. حجه الاسلام مهدی محمدی اذعان داشت: در جهت مطالبه رهبر انقلاب بر تربیت حافظین قرآن کریم، آزمون دوباره حفظ قرآن کریم در حوزه علمیه آذربایجان شرقی برگزار شد. وی […]

پ
پ

حجه الاسلام محمدی، معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه آذربایجان شرقی گفت: آزمون دوباره حفظ قرآن کریم طلاب در مدیریت حوزه علمیه آذربایجان شرقی برگزار شد.

حجه الاسلام مهدی محمدی اذعان داشت: در جهت مطالبه رهبر انقلاب بر تربیت حافظین قرآن کریم، آزمون دوباره حفظ قرآن کریم در حوزه علمیه آذربایجان شرقی برگزار شد.

وی در ادامه گفت: مهمترین قصد از این آزمون، شناختن طلابی است که در این زمینه فعالیت دارند و نیز توسعه فرهنگ قرآنی و نهادینه کردن فرهنگ و تشویق و ترغیب حفظ قرآن در بین طلاب است.

وی همچنین تصریح کرد: برگزاری این آزمون با مشارکت ۱۰ نفر از طلبه های حافظ در مدیریت حوزه علمیه آذربایجان شرقی صورت گرفت. این آزمون همه ساله با مشارکت طلاب حافظ قرآن از سراسر استان برگزار می شود

حجه الاسلام محمدی اضافه کرد: یکی از فعالیت های مهم معاونت تهذیب و تربیت حوزه استان، برگزاری آزمون قرآن و نهج البلاغه و اجرای نهضت حفظ قرآن و نهادینه کردن آن در بین طلاب است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.